Kuracje przeciwpasożytnicze

 Wielu ekspertów uważa, że głównym czynnikiem wielu problemów zdrowotnych są pasożyty. Przewlekłe zmęczenie, brak chęci do życia, napadowe spożywanie słodyczy może świadczyć o obecności pasożytów. W badaniach stwierdzono, że większość osób mających podkrążone oczy, cierpiących na bezsenność ma pasożyty.

Zapewne dbasz o higienę skóry, codziennie bierzesz kąpiel, myjesz zęby. Jednak jak często robisz higienę wewnętrzną? Jest udowodnione, że komórki, z których składa się człowiek zachowują dużo dłużej młodość, gdy są z nich usuwane toksyny. Toksyny zjadamy wraz z żywnością, wypijamy z wodą, wdychamy z powietrzem, z bytowania pasożytów. Bardziej niż dawniej potrzebujemy oczyszczenia.

Kuracja, do której jestem przekonania jest autorstwa Pani Liliany Elmborg. Spotkałam ją na Franciszkańskiej Konferencji Zielarsko-Farmaceutycznej w Katowicach. Wszystkie swoje preparaty i urządzenia przetestowała na sobie (miała bardzo duże problemy zdrowotne) i dopiero gdy się sprawdziły zaczęła je badać i rozpowszechniać. Jej preparaty to cudowne ekstrakty ziołowe nie zawierające konserwantów, aromatów i innych dodatków. Są całkowicie naturalne.

Podstawowy zestaw do kuracji oczyszczającej organizm z toksyn i pasożytów składa się z ekstraktu z goździków, ekstraktu z piołunu oraz ekstraktu z zielonego orzecha. Te trzy ekstrakty po zmieszaniu w odpowiednich proporcjach rozprawiają się z każdym niechcianym lokatorem.

Ekstrakty z ziół mają szerokie spektrum działania. Ekstrakt z piołunu oprócz działania przeciwrobaczego wykazuje działanie przeciwbólowe, żółciopędne, żółciotwórcze, moczopędne, zwiększające odporność organizmu na choroby i ogólnie wzmacniająco na organizm. W medycynie naturalnej piołun jest wykorzystywany w chorobach wątroby, pęcherzyka żółciowego, trzustki, w zaburzeniach hormonalnych, zbyt małej ilości kwasu solnego w żołądka i przy zaparciach.

Ekstrakt z goździków działa przeciwpasożytniczo, antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Hamuje procesy gnilne i fermentacyjne w jelitach, znosi wzdęcia. Wpływa odkażająco na układ moczowy. Reguluje wydzielanie soku żołądkowego. W medycynie naturalnej był wykorzystywany w przypadku zaburzeń trawienia, stanów zapalnych układu trawiennego, niestrawności, biegunek.

Ekstrakt z zielonego orzecha wykazuje działanie przeciwpasożytnicze, detoksykujące. W medycynie naturalnej preparaty z orzecha były wykorzystywane przy dnie moczanowej, zakażeniach tasiemcem, glistą, kile oraz zatruciach rtęcią.

Kurację przeciwpasożytniczą można wspomagać aparatem Medikzap. Więcej o nim TUTAJ.

Przeciwskazania do stosowania kuracji przeciwpasożytniczej:

  • ciąża
  • laktacja

Jeśli chcesz, aby przeprowadzić Cię przez kurację oczyszczającą z toksyn i pasożytów zadzwoń  783 369 887 lub wyślij e-mail: gosia@skrzypczak.pl