Usługi

Jeśli trapią Cię problemy odnośnie zdrowego odżywiania wyślij maila gosia@skrzypczak.pl. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Najlepszy dietetyk Bielsko

W naszym gabinecie oferujemy:

DIETY – czyli programy żywieniowe indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb. Masz nadmiar kilogramów, potrzebujesz wykluczyć niektóre produkty, chcesz obniżyć poziom cholesterolu lub po prostu chcesz się zdrowo odżywiać, przyjdź do nas. Więcej na temat oferowanych diet TUTAJ.

KURACJE PRZECIWPASOŻYTNICZE – to indywidualnie dobrane zestawy preparatów mających na celu zabicie wszystkich pasożytów, które możesz posiadać. Jeśli masz ciągle podkrążone oczy, to w 99% masz pasożyty. Pamiętaj pasożyty wydalają toksyny, które mogą być powodem Twoich problemów zdrowotnych dziś lub w najbliższej przyszłości. Więcej informacji TUTAJ.

BADANIA – Posiadamy urządzenie do analizy pracy poszczególnych narządów oraz sprawdzania niedoborów i nadmiarów witamin i minerałów. Czasem uzupełnienie określonych witamin i minerałów pozwoli organizmowi uzyskać równowagę i prawidłowo funkcjonować.  zatem jeśli chcesz w szybki sposób uzyskać informacje na temat braków w Twoim organizmie zapraszam Cię do gabinetu 🙂 Więcej informacji na temat badania TUTAJ lub pod numerem telefonu 783 369 887

Dieta Dietetyk
Dietetyk Bielsko

Posiadamy również urządzenie do badania poziomu nawodnienia organizmu oraz ilości tkanki tłuszczowej i mięśniowej. Sprawdzamy również wiek metaboliczny. Przyjdź i sprawdź swój wiek 🙂

WYKŁADY – Raz w miesiącu organizujemy wykłady z cyklu „Zdrowe odżywianie”. Informacje na temat daty, godziny i miejsca znajdziecie na Facebooku TUTAJ lub TUTAJ. Najczęściej wiedzę na temat zdrowego odżywiania czerpiemy z ulotek suplementów zmieńmy to 🙂 Niech pożywienie będzie dla nas suplementem lub lekarstwem.

PRODUKTY – Posiadamy w ofercie produkty do sprzedaży stacjonarnej i wysyłkowej. Więcej informacji TUTAJ.