Dieta odchudzająca

Dietetyk Bielsko

Szukasz możliwości pozbycia się kilku kilogramów 🙂

Dobrze trafiłaś 🙂

Moi podopieczni, którzy przeszli kurację odchudzającą mówią: jakie to było łatwe, właściwie nie czułam, że byłam na diecie odchudzającej. 

Opiszę Ci krótko w jaki sposób pracuję z osobami podczas kuracji odchudzającej. Pierwsza wizyta to badanie analizatorem składu ciała i wywiad żywieniowo-chorobowy podczas, którego opowiadasz jakie produkty lubisz, a jakich nie lubisz. W jakich godzinach jesz i co jesz. Jakie zażywasz leki, suplementy. Z jakimi chorobami się zmagasz. Analizator składu ciała obrazowo pokazuje jaki jest poziom tkanki tłuszczowej ogólnej i wisceralnej w stosunku do normy. Po takim wywiadzie i badaniu szukam dla Ciebie najefektywniejszych zmian w dotychczasowym sposobie odżywiania, które pozwolą Ci najszybciej jak się tylko da uzyskać wymarzony cel. 

Po około tygodniu podczas drugiej wizyty przeprowadzam kolejne badanie analizatorem składu ciała oraz otrzymujesz wytyczne żywieniowe, jadłospis z podanymi wielkościami porcji plus mini książkę kucharską z wybranymi dla Ciebie przepisami.  Po wizycie posiadasz informacje co jest najistotniejsze, abyś uzyskała zamierzony cel. 

Kolejne wizyty są ustalane z częstotliwością raz na tydzień, aby sprawdzać jakie są postępy zmniejszania ilości tkanki tłuszczowej. Możemy to uzyskać dzięki profesjonalnemu urządzeniu jakim jest Analizator Składu Ciała BC-1000. Co druga wizyta odbywająca się raz w tygodniu i monitorująca postępy jest bezpłatna i na co 2 wizycie otrzymujesz siedmiodniowy jadłospis. 

Ceny są ustalane indywidualnie w zależności od problemów zdrowotnych. 

Chcesz uzyskać informację o cenie zadzwoń 🙂