Diety odchudzające

Szukasz możliwości pozbycia się kilku kilogramów 🙂 Dobrze trafiłeś 🙂

Przeprowadzę Cię przez kurację odchudzającą, po której zrzucisz zbędne kilogramy i poczujesz się lekka jak piórko. 

Jestem dyplomowanym dietetykiem, którego pasją jest poznawanie procesów zachodzących w organizmie pod wpływem żywności. Więcej o mnie TUTAJ.

Propozycja dla Ciebie. Zadecyduj, którą wybierasz:

1. Indywidualne porady dietetyczne w gabinecie. Składają się z minimum 3 wizyt. Na pierwszej wizycie zrobię Ci badanie Analizatorem Składu Ciała, który pokarze wiek Twoich komórek, ilość tkanki mięśniowej, tłuszczowej oraz poziom wody. Dodatkowo przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowo-zdrowotny, dzięki któremu będę mogła ułożyć dla Ciebie wytyczne żywieniowe i przykładowy jadłospis. Na drugiej wizycie występującej po około 7-10 dniach od pierwszej wręczę Ci wytyczne żywieniowe oraz przykładowy jadłospis na 7 dni. Na trzeciej wizycie ustalimy czy wszystko idzie zgodnie z planem. Wykonam Ci kolejne badanie Analizatorem Składu Ciała. W ramach wizyty zrobię Ci korektę jadłospisu, jeśli jest to konieczne.
Cena za I wizytę – 99 zł, za II wizytę – 199 zł, za III i kolejną wizytę występującą nie później niż 6 miesięcy od poprzedniej – 59 zł.
Cena przy płatności za Pakiet odchudzający – 3 wizyt plus „Książka kucharska dla odchudzających się” – 319 zł

2. Indywidualne porady dietetyczne online przez jeden z komunikatorów internetowych. Składają się z minimum 3 wizyt. Na pierwszej wizycie przeprowadzam z Tobą wywiad żywieniowo-zdrowotny, dzięki któremu będę mogła ułożyć dla Ciebie wytyczne żywieniowe i przykładowy jadłospis na 7 dni. Na drugiej wizycie występującej po około 7-10 dniach od pierwszej wizyty przekażę Ci wytyczne żywieniowe oraz przykładowy jadłospis na 7 dni. Na trzeciej wizycie ustalimy czy wszystko idzie zgodnie z planem. W ramach wizyty zrobię korektę jadłospisu, jeśli jest to konieczne.
Cena za I wizytę – 89 zł, za II wizytę – 179 zł, za III i kolejną wizytę występującą nie później niż 6 miesięcy od poprzedniej – 49 zł.
Cena przy płatności za Pakiet 3 wizyt plus „Książka kucharska dla odchudzających się” – 289 zł

3. Książka kucharska dla odchudzających się
Cena 14 zł

4. Gotowy jadłospis dla odchudzających się uwzględniający Twój wzrost, wiek i kaloryczność. Z jadłospisu zostaną wykluczone produkty, których nie lubisz. Możesz otrzymać jadłospis w postaci pdf lub mobilnej aplikacji. Wybór należy do Ciebie 🙂
Cena za 7-dniowy jadłospis 79 zł
Cena za 10-dniowy jadłospis 99 zł
Cena za 14-dniowy jadłospis 119 zł

Na e-maila (gosia@skrzypczak.pl) lub messengera (https://web.facebook.com/gabinetmarchewka/) wyślij mi jaka forma Cię interesuje lub zadzwoń +48 783 369 887.

Zapraszam Cie do przeczytania artykułu o odchudzaniu TUTAJ.