Dieta dla kobiet w ciąży

Ciąża to piękny stan, podczas którego doświadczasz wielu wrażeń obcych płci przeciwnej. W Twoim ciele budzi się do życia mały człowieczek, który będzie Cię kochał. W czasie ciąży poprzez odpowiednie odżywianie dostarczasz swojemu maluszkowi niezbędne składniki odżywcze. Twój organizm jest tak skonstruowany, że wiele składników zostanie przetransportowane dla maluszka bez względu na dostarczanie ich w diecie. Może zabraknąć dla Ciebie, ale nie zabraknie dla maleństwa. Są również składniki, których brak może doprowadzić do wad rozwojowych dziecka. Takim składnikiem jest kwas foliowy.

Zadbaj o dietę, a Ty i Twoje jeszcze nienarodzone dzieciątko będziecie zdrowi i radośni.

Propozycja dla Ciebie:

1. Indywidualna konsultacja w gabinecie. Na pierwszej wizycie przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowy, dzięki któremu będę mogła dostosować jadłospis i określić zasady komponowania posiłków. Na drugiej wizycie odbywającej się 7-10 dni po pierwszej otrzymasz wytyczne żywieniowe oraz przykładowy jadłospis na 7 dni. Na trzeciej i kolejnej wizycie odbywającej się raz w miesiącu następuje korekta lub całkowita zmiana jadłospisu uzależniona od trymestru ciąży.
Cena I wizyty – 99 zł, cena II wizyty – 199 zł,
cena III i kolejnej wizyty tylko z korektą jadłospisu lub wytycznych 59 zł
cena III i kolejnej wizyty tylko z całkowitą zmianą jadłospisu 99 zł
Cena za Pakiet Dieta w ciąży składający się z 3 wizyt, gdzie na trzeciej wizycie występuje tylko korekta jadłospisu wynosi 329 zł

2. Indywidualna konsultacja online poprzez komunikator internetowy. Na pierwszej „wizycie” przeprowadzę z Tobą wywiad żywieniowy, dzięki któremu będę mogła dostosować jadłospis i określić zasady komponowania posiłków. Na drugiej „wizycie” odbywającej się 7-10 dni po pierwszej otrzymasz wytyczne żywieniowe oraz przykładowy jadłospis na 7 dni. Na trzeciej i kolejnej „wizycie” odbywającej się raz w miesiącu następuje korekta lub całkowita zmiana jadłospisu uzależniona od trymestru ciąży.
Cena I wizyty – 79 zł, cena II wizyty – 179 zł,
cena III i kolejnej wizyty tylko z korektą jadłospisu lub wytycznych 49 zł
cena III i kolejnej wizyty tylko z całkowitą zmianą jadłospisu 79 zł
Cena za Pakiet Dieta w ciąży składający się z 3 wizyt, gdzie na trzeciej wizycie występuje tylko korekta jadłospisu wynosi 269 zł

3. Cykl 3-godzinnych wykładów „Zasady odżywiania w ciąży”.
Na wykładzie uczestniczą maksymalnie 4 osoby.
Cena pakietu to 149 zł

4. Książka „Poradnik zdrowego odżywiania w ciąży”
Cena 9 zł (wersja pdf)

5. Książka „Poradnik zdrowego odżywiania w czasie karmienia piersią”
Cena 9 zł (pdf)