Gabinet dietetyczny

W gabinecie spotkasz się z holistycznym podejściem do Twojej osoby. Spojrzymy na Twój organizm jak na całość, nie tylko na wagę czy nadmiar cholesterolu, ale na pracę wszystkich narządów. Omówimy Twoje nawyki żywieniowe, stan zdrowia, styl życia i aktywność fizyczną. Przeanalizujemy, co dla Ciebie jest najkorzystniejsze i zaproponujemy najlepszy plan pracy. Opracujemy dla Ciebie indywidualne zdrowe nawyki żywieniowe, które pozwolą Ci żyć w zdrowiu i zrzucić zbędne kilogramy, jeśli je masz oczywiście.

Jeśli masz problemy ze swoją wagą, chcesz obniżyć poziom cholesterolu, pozbyć się toksyn z organizmu lub po prostu chcesz informacji jak powinnaś się zdrowo odżywiać i jaką pić wodę zapraszam Cię do mojego Gabinetu Dietetycznego „MARCHEWKA”.

Badanie wieku metabolicznego gratis.

W zależności od indywidualnych potrzeb sformułujemy dla Ciebie zalecenia żywieniowe wraz z bazą przepisów, z których możesz korzystać.

W gabinecie posiadamy Kwantowy Bio Magnetyczny Analizator Składu Ciała, dzięki któremu można się dowiedzieć jak pracują poszczególne narządy oraz czy masz niedobór witamin i minerałów. Więcej informacji o Kwantowym Bio Magnetycznym Analizatorze Składu Ciała znajdziesz TUTAJ.

Dodatkowo gabinet został wyposażony w aparat Medikzap, który zwiększy Twoje siły witalne i pomoże usunąć pasożyty np. Candidę albicans. Więcej informacji o aparacie znajdziesz TUTAJ.

Zapraszam do Gabinetu Dietetycznego „MARCHEWKA” mieszczącego się przy ul gen. Józefa Kustronia 99 w Bielsku-Białej.

Przed przyjściem zadzwoń +48 783 369 887