Cennik

ZAPRASZAM NA BEZPŁATNE BADANIE ANALIZATOREM SKŁADU CIAŁA

Sprawdź ilość tkanki tłuszczowej, ilość tkanki mięśniowej, poziom wody i swój wiek metaboliczny.

Wizyty

Pierwsza wizyta
W trakcie pierwszej wizyty przeprowadzam z Tobą wywiad żywieniowo-chorobowy oraz wykonuję badanie na urządzeniu TANITA (pomiar wody, tkanki mięśniowej, tkanki tłuszczowej, określenie wieku metabolicznego). Na podstawie tych danych oraz Twoich oczekiwań zaproponuję Ci optymalny sposób osiągnięcia Twoich celów. Po pierwszej wizycie decydujesz się również na jeden z dwóch wariantów płatności za kolejne wizyty: płatność co wizytę (wariant I) lub płatność za cały pakiet z góry (wariant II – 13 % taniej). Termin drugiej wizyty ustalany jest na 1 do 2 tygodni po pierwszej wizycie. Możliwe „wizyty” on-line.
Koszt wizyty: 99,00 zł

Druga Wizyta
Na II wizycie otrzymujesz wytyczne żywieniowe, które szczegółowo omawiamy. Dodatkowo otrzymujesz 5 przykładowych dań na poszczególne posiłki. Możliwe „wizyty” on-line.
Koszt drugiej wizyty: 199,00 zł

Wizyty kontrolne
Na wizytach kontrolnych analizujemy postępy i problemy z poprzedniego okresu, jeśli wizyta odbywa się w gabinecie wykonuję badanie kontrolne na urządzeniu TANITA. Możliwe „wizyty” on-line.
Koszt wizyty kontrolnej: 59,00 zł

Promocja
Przy wykupieniu od razu całego pakietu na pierwszej lub drugiej wizycie obejmującego pierwszą wizytę, drugą wizytę i 3 wizyty kontrolne.
Koszt pakietu: 499,00 zł

  1. Usługi pozostałe.

Badanie Mezatorem Quantum
Badanie przedstawia stan zdrowia poszczególnych narządów wewnętrznych oraz wskazuje niedobory bądź nadmiary witamin i minerałów. W wyniku badania generowany jest raport w pdf. Więcej informacji na temat badania TUTAJ.
Cena badania wraz z omówieniem wyników: 99 zł
Cena badania połączonego z pierwszą wizytą: 149 zł

Mini książka kucharska
Mini książka kucharska zawiera proponowane przeze mnie przepisy na optymalnie skomponowane, zdrowe i proste w wykonaniu posiłki. Są one podzielone na poszczególne dania. Na ich podstawie można łatwo ułożyć jadłospisy na kolejne dni.
Cena mini książki kucharskiej (wersja pdf): 9,90 zł
Cena mini książki kucharskiej (wersja drukowana): 14,90 zł

 Jadłospisy
Są to gotowe jadłospisy (z przepisami) dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania energetycznego i indywidualnych upodobań smakowych.
Cena za jadłospis 7-dniowy: 69 zł
Cena za jadłospis 14-dniowy: 119 zł

Oczyszczanie z toksyn i pasożytów
Oczyszczanie z toksyn i pasożytów prowadzone jest za pomocą 100 % naturalnych preparatów ziołowych. Pełny cykl oczyszczania trwa pół roku, w trakcie którego przeprowadza się trzy 17-dniowe kuracje z 2,5-miesięcznymi przerwami. Na podstawie wywiadu określany jest rodzaj zestawu do zastosowania.
Ceny zestawów na jedną 17-dniową kurację:
Zestaw 1 (podstawowy): 164 zł
Zestaw 2 (Z1 + preparat wzmacniający): 274 zł
Zestaw 3 (Z2 + preparaty ochronne): 375 zł
Zestaw 4 (dla dzieci): 189 zł

Aparat Medikzap
Aparat Medikzap jest aparatem typu zapper, generującym niskonapięciowy prąd stały o określonej amplitudzie. Jest to aparat wspomagający przy kuracjach oczyszczających z toksyn i pasożytów.
Cena aparatu Medikzap: 1.849 zł
Kuracja aparatem Medikzap: 49 zł/h

Cennik obowiązuje od 02.07.2018 roku